sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Nowa siedziba i nowe komputery dla świetlicy środowiskowej
2010-12-23 13:13


W tym roku Mikołaj był dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Świebodzicach wyjątkowo hojny. Mają nie tylko nową siedzibę, ale także cztery nowoczesne komputery.

Ten ostatni prezent przekazał dzieciom burmistrz Bogdan Kożuchowicz podczas uroczystej wigilii, która odbyła się w świetlicy w poniedziałek, 20 grudnia. Zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem edukacyjnym zostały zakupione z pieniędzy przeznaczonych na profilaktykę alkoholową.
W nowej siedzibie przy ul. Żeromskiego dzieci spotkały się przy wigilijnym stole z zaproszonymi gośćmi - m. in. zastępcą burmistrza Zbigniewem Opalińskim, przewodniczącą RM Elżbietą Horodecką i wielu innymi. Były tradycyjne jasełka, łamanie się opłatkiem oraz świąteczne paczki - upominki otrzymały wszystkie dzieci, uczęszczające na świetlicę.


źródło: swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: