sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Projekt: Moje hobby, moja praca - w Gluszycy
2011-07-08 15:16

"Moje hobby, moja praca" to nazwa projektu przygotowanego przez Fundację Wałbrzych 2000 dla mieszkańców gminy Głuszyca. Do udziału w projekcie, który będzie realizowany od 1 lipca do 30 września 2011 r. Fundacja zaprasza mieszkańców gminy Głuszyca, panie i panów, niezatrudnionych i nieaktywnych zawodowo, a zainteresowanych zdobyciem nowych umiejętności. Udział w projekcie jest bezpłatny. W ramach projektu uczestnicy ukończą kurs kosmetyczny ze specjalizacją stylizacja paznokci, wezmą udział w warsztatach filcowania, podczas których nauczą się wykonywać z własnoręcznie filcowanej wełny biżuterię i modne dodatki. W trakcie kursu komputerowego poznają zasady obsługi komputera i internetu oraz w jaki sposób sprzedawać swoje wyroby w globalnej sieci.


Warsztaty psychologiczno-doradcze przygotują uczestników do poruszania się po rynku pracy w poszukiwaniu ofert, przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i atrakcyjnej autoprezentacji. Projekt zakończy się wystawą prac wykonanych podczas warsztatów filcowania, której wernisaż zaplanowano pod koniec września w Głuszycy.Autor: (para) - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: