sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Starostwo powiatowe w Wałbrzychu na Facebooku
2011-04-31 16:38

Starostwo powiatowe w Wałbrzychu dołączyło do Facebooka. Publikuje tam nie tylko informacje dotyczące bieżącej działalności oraz zapowiedzi wydarzeń, ale także wiadomości, jakich nie znajdzie się na oficjalnej stronie internetowej starostwa. Stwarza też miejsce wymiany opinii mieszkańców powiatu. Na najpopularniejszym serwisie społecznościowym starostwo powiatowe ma swoje oficjalne konto od zeszłego tygodnia. Na tablicy publikuje zarówno zapowiedzi wydarzeń, ale także uprzedza informacje, jakie pojawią się na oficjalnej stronie internetowej starostwa www. powiat.walbrzych.pl. Zamieszczane są również ciekawostki pokazujące placówkę ,od kuchni”. Wkrótce pojawi się też kalendarz imprez w powiecie wałbrzyskim.


- Zachęcamy, aby odnaleźć nas na Facebooku pod hasłem ,,Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu” i zadeklarować ,,Lubię to”. Chcemy informować mieszkańców o naszej działalności i zachęcać do uczestnictwa w wydarzeniach, jakie będą miały miejsce na terenie powiatu. Mamy jednak nadzieję, że użytkownicy będą się dzielić z nami swoimi opiniami. Bardzo nam na tym zależy, ponieważ my jesteśmy dla mieszkańców, a ich sugestie mogą stanowić dla nas wskazówki do dalszej działalności – mówi starosta Robert Ławski.Autor: (para) - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: