sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dzisiaj manifestacja przeciwko ACTA
2012-02-15 09:38

Niemal dwustu Świdniczan zadeklarowało już swoją obecność podczas manifestacji przeciwko ACTA, która odbędzie się dzisiaj 10 lutego o godzinie 16.00 na Świdnickim Rynku. Organizatorzy gorąco zapraszają wszystkich zainteresowanych i proszą o zabranie transparentów.


Już w wielu miastach mieszkańcy wyrazili swoją opinię wobec umowy handlowej jaką stanowi ACTA. Teraz przyszła kolej na Świdnicę. Organizatorka manifestacji kilka dni temu złożyła wszystkie potrzebne dokumenty w Urzędzie Miasta. Rzecznik prasowy Młodzieżowej Rady Ziemi Świdnickiej Anita Gadzina zapewnia, że wydarzenie odbędzie się legalnie. Do akcji zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Świdnicy i okolic. Członkowie MRZŚ zaznaczają, iż ma to być wydarzenie pokojowe, wobec czego zabrania się przynoszenia ze sobą niebezpiecznych przedmiotów takich jak: kastet, nóż czy gaz, a także oczekuje się od przybyłych poważnego zachowania i nie traktowania manifestacji jako możliwości do sprzeczek i bójek. Obecna na miejscu policja będzie mogła w każdej chwili przeszukać uczestników. Organizatorzy proszą też o zabranie ze sobą transparentów głoszących hasła przeciwko ACTA. Zainteresowanie wydarzeniem zgłosiło na facebooku już niemal 200 osób. Możliwe jednak, iż obecnych będzie znacznie więcej.
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: