sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Teatr Telewizji na żywo także w internecie
2012-02-27 15:42

Dziś (27.02.2012r.) o godz. 20.20 Teatr Telewizji przedstawi na żywo spektakl Teatru Współczesnego w Warszawie "Skarpetki, opus 124” w reżyserii Macieja Englerta. Na scenie zobaczymy Piotra Fronczewskiego i Wojciecha Pszoniaka.

Po sukcesie „Boskiej!” to drugi spektakl w cyklu Teatr Telewizji na żywo, który widzowie obejrzą również w internecie.
"Skarpetki, opus 124", który w studiu obejrzą goście, będzie równolegle emitowany na antenie TVP1 oraz w TVP HD. Widzów TVP HD czeka dodatkowa atrakcja - podczas transmisji wprowadzone zostanie rozwiązanie, które umożliwi symultaniczne „podglądanie” części spektaklu z drugiej kamery.
Podobnie jak w przypadku „Boskiej!”, także i tym razem Telewizja Polska przygotowała specjalną ofertę dla widzów oglądających spektakl przez internet.


Na stronie skarpetki.tvp.pl publiczność będzie miała możliwość zmiany miejsca na wirtualnej widowni. Do wyboru będą różne widoki z czterech kamer.

Dodatkowo, fani nowych technologii będą mogli podglądać je jednocześnie na jednym ekranie za pomocą rozwiązania multiscreen.tvWróć
dodaj komentarz | Komentarze: