sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
"Gry Komputerowe" - wyznania ucznia technikum
2012-04-04 10:12

W wolnym czasie lubię pograć w coś na komputerze lub konsoli. Jest to mój sposób na nudę lub spędzenie wolnego czasu, kiedy nie jestem ze znajomymi.
Moje zafascynowanie grami zaczęło się, gdy dostałem pierwszą konsolę PsOne, później PlayStation2, to na nich poznałem i zagrałem w dużo gier. Najbardziej lubiłem te strategiczne, jak „Worms”, „Red Alert”, ze sportowych, „FIFA” i „PES” oraz gry akcji i platformowe typu „Tomb Raider”, „Crash” i wiele innych, a także gry wyścigowe jak „Need For Speed”.
 


Ostatnio jednak polubiłem gry MMORPG przez Internet.
Są świetne, można spotkać z ludzi z całej Polski lub świata, wspólnie pograć i pomagać sobie nawzajem. Gry tego typu zwykle są oparte zwykle na fabule, czyli w grze są zadania do wypełnienia, coraz silniejsi wrogowie do pokonania, wraz ze wzrostem poziomu, tak zwanego „levela”, mamy coraz to lepszy ekwipunek oraz czary i umiejętności. W grach tego typu, sami możemy zdecydować jak rozwijamy naszą postać i od naszego wyboru zależy jak szybko nasza postać zdobywa kolejne punkty doświadczenia.
Ciekawym rozwiązaniem w grach MMO są gildie, które tworzą gracze dla graczy, w takich „klanach” gracze tworzą zwartą grupę ludzi, którzy się wzajemnie wspierają w trudnościach bitwy z innymi oraz pomagają sobie w zadaniach.
Gra „The Pride Of Taern” to stworzona przez Polaków świetna gra MMORPG wykonana w całości w technologii Flash, w którą możemy grać w przeglądarce, bez konieczności pobierania pakietów instalacyjnych, czy dodatków, wszystko dzieje się w oknie wyszukiwarki. Pomimo grafiki 2D, gra ma swój unikalny i indywidualny klimat, co potwierdza ilość aktywnych graczy.
Gra godna polecenia, sam często w wolnym czasie sobie w to pogrywam.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: