sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Bez internetu, bo...
2012-04-12 14:43

Do 8 lat więzienia grozi zatrzymanemu przez wałbrzyską policję 18-latkowi. Mężczyzna dokonał kradzieży i zniszczenia kabla telekomunikacyjnego na szkodę TP S.A. oraz Telefonii Dialog S.A.. Straty łącznie oszacowano na blisko 14 tysięcy złotych. Policjanci z komisariatu drugiego w Wałbrzychu zostali powiadomieni o zniknięciu sygnału internetu.


Śledczy podejrzewali, że może to mieć związek z kradzieżami przewodów telekomunikacyjnych jakie odnotowano kilkanaście dni wcześniej. Na podstawie pracy operacyjnej ustalili sprawcę tych zniszczeń i kradzieży. W trakcie prowadzonych czynności otrzymali informację, gdzie przebywa podejrzewany przez nich 18-letni mężczyzna. Natychmiast udali się by go zatrzymać. Podczas przesłuchania 18-latek przyznał się, że dokonał zniszczenia infrastruktury oraz kradzieży kabla telekomunikacyjnego na szkodę TP S.A.. Straty jakie ponieśli oszacowano na blisko 800 złotych. Po wypaleniu kabla części miedziane mężczyzna sprzedał na złom. Jak się okazało jeszcze dwukrotnie dokonał zniszczenia infrastruktury telekomunikacyjnej na szkodę Telefonii Dialog S.A., gdzie wartość poniesionych strat to blisko 13 tysięcy złotych. (red)
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: