sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wygrali nową pracownię
2012-09-18 13:02


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pszennie wygrali 40 tysięcy złotych w konkursie zorganizowanym przez Tauron Ekoenergia. Dzięki tej nagrodzie początek roku szkolnego rozpoczęli w odremontowanej palcówce, a także w nowej sali do przyrody. To już druga pracownia z tak bogatym wyposażeniem i pomocami dydaktycznymi z jakiej mogą korzystać uczniowie dwóch gminnych placówek oświatowych. Od ponad roku sala przyrody służy uczniom ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym, rozwijając ich pasje. Tym razem szansę na rozwój swoich zamiłowań do przyrody mają uczniowie w Pszennie.


Za komiks o ekologii otrzymali aż 40 tysięcy złotych. Placówka w Pszennie wzbogaciła się o tablicę interaktywną, sprzęt komputerowy, elektroniczny mikroskop i pomoce do nauczania przyrody. Dużą atrakcją jest wizualizer – miniaturowa kamera na wysięgniku, która po podłączeniu do projektora lub monitora umożliwia pokaz druków i małych form przestrzennych, zastępując w ten sposób tradycyjne rzutniki. – 40 tysięcy złotych to największa z dotychczasowych kwot jakie udało nam się jednorazowo pozyskać na wyposażenie naszej placówki oświatowej. Z pomocy dydaktycznych korzystać będą z pewnością uczniowie uczęszczający na zajęcia z przyrody, matematyki, plastyki i języków obcych. Z pewnością nowoczesna sala będzie sprzyjała rozwojowi młodych talentów w naszej szkole – mówi Tadeusz Szarwaryn, dyrektor Szkoły Podstawowej imienia Mikołaja Kopernika w Pszennie. Izabela Patro

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: