sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Płacimy gotówką od ręki w kilka minut!
2012-12-14 10:19


Chcesz sprzedać swojego laptopa, netbooka i to bez względu na to czy jest sprawny czy uszkodzony? Nic prostszego. Zadzwoń do nich lub poinformuj o tym na stronie pracowników firmy E- -Lap, a przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres. Rozmowa z Pawłem Wróblem właścicielem firmy.
- Czym zajmuje się firma E-lap?
- Nasza firma prowadzi mobilny skup sprzętu IT. Zajmujemy się przede wszystkim skupem laptopów, netbooków, zarówno sprawnych jak i uszkodzonych. Działamy na terenie Wałbrzycha i okolic.
- Powiedział Pan mobilny skup co to znaczy?
- Mobilny, ponieważ to my przyjeżdżamy do klienta chcącego sprzedać swój nieużywany lub uszkodzony sprzęt a nie klient do nas – a to wszystko za darmo.
- Wiele osób posiada uszkodzone laptopy i nie wie, co z nimi zrobić . Można go zatem sprzedać firmie e-lap?


 - Oczywiście. Tak jest właśnie najczęściej. Ludzie kupują nowy sprzęt komputerowy, a stary lub zepsuty chowają do szafy. Musimy pamiętać, że komputery w dzisiejszych czasach z dnia na dzień tracą na wartości, więc lepiej je od razu sprzedać, kiedy mogą mieć jeszcze jakąś wartość. My odkupimy od Państwa niepotrzebny sprzęt komputerowy zarówno sprawny jak i uszkodzony, gwarantując przy tym satysfakcję obu stron. Zapewniamy uczciwą wycenę, migrację danych i gotówkę od ręki.
- A co z danymi, gdy chce się sprzedać uszkodzonego laptopa a na dysku twardym są cenne dane?
- Często się zdarza, że w momencie wystąpienia awarii nie mamy możliwości skopiowania swoich danych – usługa kopiowania informacji ze starego lub uszkodzonego laptopa wykonywana jest na miejscu u klienta, oczywiście za darmo.
- Zatem jak w praktyce wygląda sprzedaż sprzętu komputerowego w skupie E-lap?
- Procedura jest bardzo prosta. Zlecenia przyjmowane są przez stronę www.e-lap.pl, pocztę elektroniczną lub telefonicznie. W każdym z tych przypadków dochodzi do spotkania w miejscu wskazanym przez osobę, która chce sprzedać np. swojego starego lub uszkodzonego laptopa . W kilka minut pracownik dokonuje jego wyceny i wypłaca gotówkę. Tutaj ponownie zaznaczam, że dojazd pracownika skupu jest całkowicie bezpłatny. Można zatem powiedzieć, że wystarczy tylko zadzwonić lub wejść na stronę internetową www.e-lap.pl a resztą zajmie się nasz pracownik. Zapraszamy zatem do współpracy wszystkich tych, którzy chcą zamienić problem zbędnego sprzętu na gotówkę. Katarzyna Buchar
źródło: 30 minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: