sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie, cyberbezpieczeństwo, e-biznes

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Bieszczadzka Integracja Operatorów Telekomunikacyjnych
2023-05-31 09:31

Jesteśmy grupą osób, którym zależy na wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw telekomunikacyjnych w nierównej walce na bardzo konkurencyjnym rynku w Polsce. Zapraszamy na Bieszczadzką Integrację Operatorów Telekomunikacyjnych, które odbędzie się w dniach 11-13 września 2023r.

Spotkanie skierowane jest do właścicieli wybranych firm telekomunikacyjnych oraz kadry zarządzającej, którzy chcieliby posłuchać oraz opowiedzieć o sprawdzonych i działających rozwiązaniach w prowadzeniu biznesu telekomunikacyjnego.


Nie będą to jednak nudne wykłady ale spotkanie w luźnej atmosferze przy inspirujących rozmowach, dobrym jedzeniu, wybornych trunkach i doborowym towarzystwie.

Na miejsce tego wyjątkowego spotkania wybraliśmy Eden Rajskie SPA położone w Bieszczadach, bezpośrednio nad rzeką San, nieopodal Jeziora Solińskiego. Obsługa tego wyjątkowego miejsca zadba o atmosferę relaksu, a Państwo zdecydują czy najlepiej o biznesie rozmawia się w basenie, saunie, jacuzzi, czy przy zastawionym stole, podczas spaceru w górach a może w kajaku podczas spływu. Zależy nam na kameralnym charakterze spotkania tak aby każdy z każdym miał okazję porozmawiać, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.Autor: konferencje.edenrajskiespa.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: