sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie, cyberbezpieczeństwo, e-biznes

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Szkolenie E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm
2023-11-23 13:15

Bezpłatne szkolenie dla MŚP: E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”. We wtorek 28 listopada 2023r. w godzinach 10:00-15:00 we Wrocławiu - Radisson Blu Hotel.

Szkolenie organizowane jest przez Krajowa Izba Gospodarcza, Amazon oraz Gonito we współpracy z Dolnośląska Izba Gospodarcza. Szkolenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Pana Cezarego Przybylskiego. Patronem wydarzenia jest Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego.


Aby wypłynąć na szerokie wody e-commerce za granicą, nie musisz posiadać dużego statku!
Jeśli:
- jesteś właścicielem marki, producentem lub dystrybutorem
- prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo
- chcesz postawić pierwsze kroki w internetowym eksporcie
- nie posiadasz doświadczenia w e-commerce lub chcesz rozwijać swoje kompetencje
I poszukujesz wsparcia, inspiracji, sprawdzonych rozwiązań lub możliwości nawiązania kontaktu z ekspertami e-commerce? Weź udział w spotkaniu z praktykami #ecommerce, którzy pokażą Ci, jak uruchomić pierwszą sprzedaż za granicą, jak wykorzystać strategię sprzedaży na #marketplace, jak uruchomić sprzedaż w regionie CEE oraz oszczędzić na logistyce zagranicznej.

Szczegółowa agenda dostępna pod linkiem: https://cross-border.pl/szkolenia/

Szkolenie będzie prowadzone stacjonarnie przez doświadczonych ekspertów e-commerce:

Emil Jaroch z Amazon
Doświadczony specjalista w segmencie handlu tradycyjnego oraz e-commerce. Obecnie wspiera ekspansję Amazon w Europie jako Team Lead w Polsce. Wcześniej kierował działami marketingu i wdrożeniami e-commerce oraz wspierał marki i duże europejskie sieci handlowe poprzez kreowanie strategii zakupowych, strategiczne zarządzanie kategoriami produktowymi, oraz nadzorowanie skomplikowanych łańcuchów dostaw. Pracując w dynamicznych środowiskach, angażował się w zarządzanie cyfryzacją sprzedaży i strategiczny rozwój biznesu w oparciu o dane.

Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito - agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom - producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe zagraniczne rynki.

Michał Kołakowski z Shumee
Dyrektor zarządzający, posiada duże doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży zagranicznej w e-commerce, w szczególności na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Wojciech Bijan z Global24
General Manager firmy w Polsce, jego misją jest zwiększanie konkurencyjności sklepów internetowych partnerów za granicą dzięki obsłudze zwrotów i przesyłek, szczególnie w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!Autor: DARR.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: