sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie, cyberbezpieczeństwo, e-biznes

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Emisje w świecie cyfrowym. Jak wspólnie dążyć do net zero?
2024-01-22 09:14

Zapraszamy na webinarium "Emisje w świecie cyfrowym. Jak wspólnie dążyć do net zero?", które odbędzie się 1 lutego 2024r. (czwartek), w godz. 11:00 - 12:00.

Cyfryzacja przekształca sposoby funkcjonowania biznesu - podobnie jak działania dekarbonizacyjne. Oba trendy często idą ze sobą w parze - przykładem są działania Unii Europejskiej, nakierowane na budowanie zielonej, cyfrowej gospodarki. Wykorzystywanie narzędzi cyfrowych umożliwia lepsze zrozumienie wpływu przedsiębiorstwa na swoje otoczenie. Technologie, obok ułatwiania zbiórki i analizy danych, pozwalają również na wdrażanie rozwiązań sprzyjających oszczędzaniu energii, spełnianiu wymogów raportowych czy poprawie ratingów.


W trakcie webinarium "Emisje w świecie cyfrowym. Jak wspólnie dążyć do net zero?" omówione zostaną między innymi następujące kwestie:

- Mierzenie śladu węglowego: praktyka, wyzwania, szanse
- Specyfika działań klimatycznych w gospodarce cyfrowej: ICT, marketing, media
- Wsparcie biznesu w procesach dekarbonizacyjnych
- Znaczenie ujawnień klimatycznych dla pozycji rynkowej firmy

Rejestracja:
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia. Prosimy o rejestrację przy wykorzystaniu służbowego adresu e-mail do 1 lutego br. do godz. 10:30. Organizator zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.Autor: kpmg.com/pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: