sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie, cyberbezpieczeństwo, e-biznes

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Bieszczadzka Integracja Operatorów Telekomunikacyjnych
2024-04-16 16:17

Jesteśmy grupą osób, którym zależy na wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw telekomunikacyjnych w nierównej walce na bardzo konkurencyjnym rynku w Polsce. Zapraszamy na Bieszczadzką Integrację Operatorów Telekomunikacyjnych, która odbędzie się w dniach 03-05 września 2024r. (wtorek-czwartek).

Spotkanie skierowane jest do właścicieli wybranych firm telekomunikacyjnych oraz kadry zarządzającej, którzy chcieliby posłuchać oraz opowiedzieć o sprawdzonych i działających rozwiązaniach w prowadzeniu biznesu telekomunikacyjnego. Nie będą to jednak nudne wykłady ale spotkanie w luźnej atmosferze przy inspirujących rozmowach, dobrym jedzeniu, wybornych trunkach i doborowym towarzystwie.

Na miejsce tego wyjątkowego spotkania wybraliśmy Eden Rajskie SPA położone w Bieszczadach, bezpośrednio nad rzeką San, nieopodal Jeziora Solińskiego. Obsługa tego wyjątkowego miejsca zadba o atmosferę relaksu, a Państwo zdecydują czy najlepiej o biznesie rozmawia się w basenie, saunie, jacuzzi, czy przy zastawionym stole, podczas spaceru w górach a może w kajaku podczas spływu. Zależy nam na kameralnym charakterze spotkania tak aby każdy z każdym miał okazję porozmawiać, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.


Ostatnie dwa lata to wyjątkowo niestabilny czas: pandemia, wojna na Ukrainie, polski ład, konsolidacja rynku telekomunikacyjnego, rosnąca konkurencja, walka cenowa oraz rosnące potrzeby użytkowników usług telekomunikacyjnych to niektóre wyzwania, którym musimy stawiać czoła.

Wakacje to czas, w którym zwykle wszyscy chcemy oderwać się od codziennych problemów tak, aby wrócić do obowiązków zawodowych ze świeżym spojrzeniem i nową energią. Zanim jednak przyjdzie jesień i czas ciężkiej pracy, proponujemy trzy dni okresu przejściowego, idealnego balansu między wypoczynkiem a pracą.Autor: konferencje.edenrajskiespa.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: