sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wałbrzych wirtualnie
2011-01-29 13:45

Wchodząc na strony www.um.walbrzych.pl, www.walbrzych.vtour.pl można zwiedzić Wałbrzych nie ruszając się od komputera! Jest to możliwe dzięki realizacji Wirtualnego Spaceru po Mieście, który wykonany został w nagrodę za zajęcie 4 miejsca w konkursie Moje Wirtualne Miasto. Premiowane miejsce oznaczało zrealizowanie 100 panoram i udostępnienie ich w postaci spójnej prezentacji multimedialnej.

Realizatorom tego przedsięwzięcia bardzo podobał się Wałbrzych, i miasto otrzymało 158 dodatkowych ujęć i w efekcie w trakcie wirualnego spaceru, możemy oglądać aż 258 wałbrzyskich panoram. Aby obejrzeć Wałbrzych z innej perspektywy wystarczy odnaleźć na stronie buton Wirtualny Spacer po Mieście i klikając na strzałki wyruszyć na trasę wirtualnej wędrówki. Wirtualny Spacer prowadzi po placach i ulicach centrum miasta oraz prezentuje największe atrakcje turystyczne opatrzone krótkimi opisami. Wszystkie panoramy zaznaczone są na planie miasta. Najobszerniej prezentowany jest zamek Książ, Palmiarnia, Stado Książ, Muzeum w Wałbrzychu i Park Wielokulturowy Stara Kopalnia. Poruszając się ulicami centrum dojdziemy do Pałacu Czettritzów, wejdziemy do Kościoła p.w. Aniołów Stróżów, przystaniemy na rynku i placu Magistrackim, zajrzymy do ratusza by podziwiać piękne widoki z wieży. Teatr Lalki i Aktora przedstawi nam swoje odnowione wnętrza. Dodatkową atrakcją jest możliwość zwiedzenia wnętrza Kościoła Ewangelickiego, który na co dzień nie jest dostępny dla turystów.


źródło: regionalnatv.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: