sowie

Komputery, internet, IT, oprogramowanie

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
PWSZ AS podzieliła się komputerami
2011-04-26 16:46

10 zestawów komputerowych powędrowało do uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałbrzychu. Sprzęt przekazała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa. Uczelnia, w ramach kilkuletniej współpracy z placówką, oddała do dyspozycji uczniów PS nr 2 w Wałbrzychu 10 biurek komputerowych oraz 10 zestawów komputerowych. - Sprzęt pozwolił na doposażenie naszej pracowni informatycznej.


Teraz każdy uczeń może korzystać ze swojego komputera - mówi Izabella Mazurek, dyrektor PS nr 2 w Wałbrzychu. Dyrekcja placówki złożyła na ręce Joanny Augustyniak, zastępczyni Kanclerza PWSZ oraz Edwarda Szewczaka, kierownika Działu Nauczania i Spraw Studenckich, dyplom z podziękowaniem oraz obraz stworzony przez uczniów szkoły.Autor: PnL - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: