Szkolenie pn. „Marketing i sprzedaż w dobie cyfryzacji. Zdobywanie klienta. Reklama online. Facebook, Instagram, LinkedIn, Google” - odbędzie się w dniach 27.02.2023 (poziom podstawowy) oraz 28.02.2023 (poziom rozszerzony) w Szczawnie-Zdroju, w budynku Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Organizatorem jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy DARR S.A. Szkolenie jest bezpłatne.
Terminy szkolenia: do wyboru – 27.02.2023 (poziom podstawowy) lub 28.02.2023 (poziom średniozaawansowany)
Miejsce: szkolenie stacjonarne / Budynek DARR S.A., ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój
Cel szkolenia: Celem szkolenia jest poznanie specyfiki głównych platform reklamowych online, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn i Google. Dzięki szkoleniu dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę podczas planowania kreacji reklamowych na poszczególnych platformach.
W trakcie spotkania:
Poziom podstawowy:
• poznasz specyfikę platform od Meta: Facebook i Instagram;
• poznasz specyfikę platformy LinkedIn oraz zasady reklamy i kontaktowania się z osobami spoza sieci;
• poznasz podstawy Google Ads
Poziom średniozaawansowany:
• czym są i co nam dają social media oraz marketing internetowy?
• jak media społecznościowe są wykorzystywane w innych firmach?
• jak prowadzić profil firmowy na Instagramie?
• jak dotrzeć do potencjalnych klientów poprzez media społecznościowe?
Wydarzenie skierowane do pracowników i właścicieli firm z sektora MŚP, w szczególności z województwa dolnośląskiego.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 20.02.2023 na adres: szkolenia@darr.pl
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
Mając na uwadze środowisko naturalne dopuszczamy możliwość przesyłania zgłoszeń w formie elektronicznej bez potrzeby drukowania i podpisania formularza – wystarczy wypełnić i odesłać w formie doc lub PDF.
Formularz (poziom podstawowy), Formularz (poziom średniozaawansowany), Program (poziom podstawowy), Program (poziom średniozaawansowany)
Organizator zapewnia obiad oraz przerwy kawowe w trakcie szkolenia.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!
Źródło oraz pliki do pobrania: darr.pl
Gmina Głuszyca znalazła się wśród gmin, które zrealizowały program "Cyfrowa Gmina", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Rozwoju Regionalnego, Program Opreacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Celem programu było wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa.
czytaj więcejOglądając filmy szpiegowskie z lat 80. czy 90., często możemy natknąć się na futurystyczne technologie, takie jak skanowanie odcisków palców czy oka. Technologie te opierają się na biometrii, nauce zajmującej się badaniem zmienności populacji organizmów i są nam bliższe niż może się wydawać. Producenci telefonów komórkowych od lat wykorzystują takie technologie m.in. w celu odblokowania urządzenia przez użytkownika (FaceID w telefonach marki Apple czy odblokowywanie odciskiem palca w urządzeniach Samsunga). Od czerwca 2009 r. odciski palców wykorzystywane są także w celu dalszej weryfikacji w naszych paszportach. Teraz biometria ma szansę zaistnieć w kolejnym aspekcie naszego codziennego życia – płatnościach bezdotykowych.
Czym dokładnie jest biometria?
czytaj więcejCyfryzacja przedsiębiorstwa, nowe rozwiązania czy poszerzanie kompetencji - oto niektóre z działań, na które można otrzymać środki w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). Ze wsparcia można skorzystać składając wniosek, m.in. w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).
czytaj więcejDo tej pory przedsiębiorcy byli zachęcani do korzystania z Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Teraz jednak jest to obowiązek ustawowy, a czas na założenie profilu mają do 30 grudnia br. Obowiązek wynika z Ustawy z dnia 24 czerwca 2021 r. o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2021 r. poz. 1621).
czytaj więcejW Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu otwarte zostało laboratorium SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności. Jest to świetne miejsce, które zainteresuje nie tylko najmłodszych! Samodzielne przejście przez 18 interaktywnych stanowisk, na których czekają na wszystkich chętnych zadania polegające na odkrywaniu, logicznym myśleniu i rozwiązywaniu zagadek umilą 90 minut zajęć w ramach wstępu do strefy.
Projekt pilotażowy SOWA realizowany jest dzięki środkom pochodzącym z Ministerstwa Edukacji i Nauki w kwocie 44 mln, a jego założeniem jest wyposażenie 32 lokalizacji w Polsce. Pośród miejsc wybranych do projektu znalazła się Stara Kopalnia.
Już pierwsze ciekawe wydarzenia za nami!
czytaj więcej